«Croissant & Coffee» це маленьке затишне кафе і точки “coffee to go”, що славляться своєю ароматною випічкою і пирогами, солодкими й оригінальними круасанами, фруктовими та молочними коктейлями, натуральними чаями і, найголовніше, смачною кавою.

Хрустке повітряне тісто, що ніби тане в роті ось що робить нашу випічку особливою. Кожна булочка, печиво і горнятко кави приготовані для вас за традиційними рецептами, вручну і з любов’ю! Спробуйте ідеальне поєднання ніжного золотистого круасана і свіжозвареної ароматної кави вам неодмінно сподобається!

Ми використовуємо в приготуванні лише натуральні інгредієнти і продукти, які відповідають європейським стандартам якості, а також дотримуємося всіх технологічних процесів і контролюємо умови зберігання.

У «Croissant & Coffee» завжди готують швидко і незмінно смачно. Ви завжди можете посидіти за чашкою кави в нашому затишному кафе на вул. Мазепи, 18/23 або взяти каву з собою. Отримайте заряд бадьорості і гарного настрою разом з «Croissant & Coffee»!

IMG_6047